Cloud

Про “Ігринку”

Img

"ІГРИНКА" - садок нового покоління

Ми працюємо з розумінням потреб Вашого малюка

Дитячий садочок "ІГРИНКА" створила така ж мама, як і ви.

Мама, котра шукала відповіді на запитання, які хвилюють усіх батьків - як зробити свою Дитину щасливою, як виховати повну, цілісну особистість і, на шляху до цього - дати Дитині безпечні та комфортні умови, підтримку та любов.

Дитинство - надважлива, незабутня, але швидкоплинна ланка життя. П’ятдесят відсотків здібностей, необхідних для навчання, розвиваються у перші чотири роки життя людини, ще тридцять - з чотирьох до восьми років.

Дитина повністю залежить від піклування дорослих, а також від оточуючої її емоціональної атмосфери. Зрозуміло, що вибір близьких людей, якими також стануть вихователі та вчителі - справа, м'яко кажучи, не з легких.

Щире ставлення колективу садочка до дітей та професіоналізм - пріоритетні вимоги до співробітників “Ігринки”.

Створюючи садочок "ІГРИНКА", ми намагалися дивитися на світ очима Дитини, згадували наші дитячі мрії, прислухались до мрій своїх дітей, всім серцем прагнули створити - та створили - затишне, цікаве, уважне до дитини середовище, де цінують і поважають кожного малюка.

Акцент - на Особистості Дитини, пріоритетності її інтересів, потреб та бажань перед амбіціями дорослих.

Багато чого вдалося. Відверто кажучи, ми пишаємося тим, що руйнуємо звичні уявлення про комунальний садочок. Проте завжди з'являються цілі, до яких варто прагнути. Тож постійний рух уперед, навчання та вдосконалення - наші неодмінні супутники.

Ми не переживаємо щодо сусідніх закладів, не боїмось порівнянь. Конкуренція – це розвиток. Очевидно, це спонукає нас стати ще кращими!

Чим наш садочок незвичайний

Бачення & Міссія

 • Наша місія

  У тандемі з батьками допомагати виховувати Людину, котра розуміє себе, чує свої бажання та потреби, вміє комунікувати, знаходити компроміси та, за потреби, відстоювати свою думку. Людину, яка вірить в Себе та приймає рішення.

 • Наше бачення

  Садочок є місцем, де Дитина часто проводить більшість свого часу.

  Садочок не має бути приміщенням для перебування та навчання. Це має бути абсолютно комфортна у всіх сенсах, майже домашня атмосфера заохочення та розвитку.

 • Наша філософія

  Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою. А щастя - це не стан. Щастя - це Шлях. Наша філософія - навчити дитину завжди знаходити цей Шлях. А доти - тримати її за руку.

« Один з найбільших успіхів у житті людини – Щасливе дитинство!»

Відчуйте переваги в "Ігринці"

Створюємо простір, всередині якого дитина може формуватися як гармонійна особистість. Відвідуючи наш садок діти здобувають навички соціалізації (формування позитивного ставлення до себе і оточуючих, уміння спілкуватися і відстоювати власну думку, розвивають емоційний інтелект), що є основою розвитку дітей. З дітьми працюють кваліфіковані вихователі.

 1. Сучасні та іноваційні методики розвитку

  Ми прагнемо виховати щасливих малюків, все навчання будується на інтерактивних методиках та розвиваючих іграх.

 2. Харчування 5 разів на день

  Збалансоване здорове харчування. Власна кухня. Професійний кухар. Затверджене меню.

 3. Зручний графік роботи

  З 7:30 до 19:00. Приймаємо діток від 1,5 до 7 років. Знайдемо підхід до кожного малюка.

 4. Гарантії безпеки дітей

  Закрита територія з безпечним майданчиком для прогулянок, вхід через браму з домофоном, сигналізація в будинку.

4

img

Роки досвіду

103

img

Вихованців

15

img

Кваліфікованих кадрів

5

img

Груп дітей за віком